Ayşen Özcanoğlu

Siz Neyi Seçiyorsunuz ?

Ne istediğini bilip, kalbine, duygularına söz hakkı tanıyıp, kendi hikayeni başkaları değil kendin yazmaya izin verince, kapılar da sana açılıyor. Sanki bir anda kendini sahnede sadece senin için yazılmış olan bir oyunu sahnelerken buluyorsun. Yasam amacımı keşfedip cesurca buna göre yaşamayı ve hayallerimi gerçekleştirmeyi seçtikten sonra, benim yaşadıklarımda aynen böyle oldu.

Her zaman bir seçim noktasındayız. Ben kalbimin sesini dinlemeyi, değerlerimi yaşamayı, sevdiğim, inandığım, tutku duyduğum işi yapmayı seçtim. Peki siz ne seçiyorsunuz? Sizin kalbiniz, duygularınız ne diyor? Hayalleriniz ne? Kendiniz için ne istiyorsunuz? Hayatınızı kim kontrol ediyor? Eğer bunların cevabını arıyorsanız ve özünüzdeki muhteşem bütünlüğünüzü keşfetmek istiyorsanız iddia ederim ki sertifikalı bir koçla çalışmaya başlamak doğru adım olacaktır. Gelin o adımı birlikte atalım.

Daha Fazla

sıkça sorulan sorular

Benden koçluk almak nasıl bir deneyimdir?

Benimle çalışmak yaşam yolculuğunda kendinize ait bir navigatöre sahip olmak gibidir. Sizinle rotanızı çizeriz ve varış noktanıza ulaşmanızı sağlarız.

Daha Fazla

hızlı mesaj

AYŞEN ÖZCANOĞLU GÜNDÜZ
E-mail * :
Mesaj * :